O nás

By Ze sekáče - října 06, 2019

Ahoj! 
Jsme dvě kamarádky, které milují nakupování v second handech. Když jsme si jednou navzájem ukazovaly naše sekáčové úlovky, vzniknul u toho nápad na založení společného blogu. 
Asi by bylo fajn se na začátek představit a jelikož jsme dvě, rozhodly jsme se to pojmout v rámci menšího Q&A. 

Miluška

 

Řekneš nám něco o sobě?
Ahoj, jmenuji se Miluška, je mi 24, jsem studentkou dálkového studia na Ekonomické fakultě Jihočeské univerzity a zároveň pracuji. Přiznám se upřímně, že jsem sekáčový závislák. 

Kdy si začala nakupovat v second handech?
Upřímně si ani nepamatuji od kdy jsem začala nakupovat v sekáčích, ale myslím si, že to bylo v prváku na střední.

Proč si v nich začala nakupovat?
Hlavním důvodem bylo asi to, že jsem toužila po krásných a hlavně originálních kouscích, které by mě nestály celé moje měsíční kapesné.

Co tě na nakupování v sekáči baví?
Úplně všechno. Nízké ceny, zajímavé kousky, značkové oblečení a určitě také ekologická stránka.

Jaký je tvůj nej sekáčový úlovek?
Takových je docela hodně, vyberu tedy jenom opravdu ty nejlepší. Šaty od Calvina Kleina, pravá kabelka od Louis Vuitton, kabelka od Fendiho, kabelka Jimmy Choo....Dominika


Řekneš nám něco o sobě?
Jmenuju se Dominika, je mi 24 a v blogovém světě se už pohybuju několik let. Možná někdo z Vás bude znát můj blog Another Dominika. Pocházím z jiřních Čech a studuju na Masarykově univerzitě v Brně.

Kdy si začala nakupovat v second handech?
Mám pocit, že v nich nakupuju snad už od narození ;). Už jako malou mě tam mamka brávala. Pak moje vášeň pro sekáče trochu opadla, ale s nástupem na gympl se opět ozvala a od té doby pořád jen sílí.

Proč si v nich začala nakupovat?
Podobně jako Miluška miluju, že se v sekáči dají najít krásné a originální kousky za pár korun. Postupně se k tomu začala přidávat i ekologická stránka, můj nesouhlas s fast fashion a s pracovními podmínkami, v nichž se oblečení šije.

Co tě na nakupování v sekáči baví?
Všechno! Baví mě, že nikdy nevím, jaký kousek najdu a miluju i ten pocit, že danému kousku dám druhou šanci.

Jaký je tvůj nej sekáčový úlovek?
Upřímně ani nevím, vždy mám pocit, že to je ten kousek, který jsem si koupila naposledy. Ale s nadcházejícím podzimem mám pocit, že jsou to černé boty, které jsem ukazovala v tomto článku. Nedovedu si představit, co bych bez nich tento podzim dělala.Moc doufáme, že Vás náš blog bude bavit. My jsme z něj už teď nadšené a máme s ním velké plány, tak doufáme, že i Vás to tady bude bavit. Ale ještě o něco víc doufáme, že aspoň jednu (jednoho) z Vás přesvědčíme, aby dal second handům šanci.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů