Sekáčové úlovky I. by Dominika

By Ze sekáče - října 18, 2019

Oficiálně moje první sekáčové úlovky na tomto blogu. Přesto, že jich na mém blogu (Another Dominika) najdete už spoustu, mám z tohoto článku takový slavnostnější pocit. Ale podobně jako u ostatních sekáčových úlovků, i z těchto jsem naprosto nadšená.

Modré tričko
Basic triček není nikdy dost, kord, když jsou takovéto. Asi ani nemusím psát, jak pohodlné je a jak moc jsem ráda, že se mi v second handu podařilo najít kousek právě od této značky.

Abercrombie & Fitch, 55 Kč (Strakonice - Velké náměstí - "po schodech nahoru")

Proužkované tričko
Vůbec nevím, čím to je, ale poslední měsíce jsem si naprosto zamilovala proužkované věci. Nepamatuju si, že bych proužkované věci někdy dřív nosila. Po tomto tričku jsem šáhla právě díky proužkům a když jsem po chvilce zjistila, že je od Tommyho Hilfigera, nebylo nad čím váhat.


Tommy Hilfiger, 39 Kč (Brno - Genesis na Josefské (u OC Letmo))

Modré tílko
Úplně obyčejné modré tílko, kterých přes zimu pod svetry nemám nikdy dost. Možná i díky předchozím třem úlovkám Vám došlo, že jsem si poslední dobou zamilovala modrou. 


H&M, 30 Kč (Brno - Textile house)

 Modrý svetr
Ehm, pamatujete si, jak jsem před chviličkou psala, že jsem si zamilovala modrou? Tento svetr je důkazem, že jsem nekecala. Co se mi na svetru líbí asi nejvíce, jsou knoflíčky na zádech. Jsou boží. 


Forever 21, 30 Kč (Brno - Textile house)

Pruhované tričko Ralph Lauren
Tak trošku mám pocit, že by tento článek mohl mít podtitul moje proužkovaná a modrá obsese. Asi ani nemusím psát, jak je tričko pohodlné a skvělé.


Ralph Lauren, 39 Kč (Brno - Genesis na Josefské (u OC Letmo))

Krémový svetr COS
Naprostá láska na první pohled, dotyk a vyzkoušení. 

COS, 214 Kč (Brno - Textile house)

Tmavě modré šaty COS
Už když jsem našla v second handu svetr od značky COS, byla jsem nadšená. Nikdy by mě ale nenapadlo, že ještě ten den v něm najdu i šaty od této značky. Mám pocit, že jsem našla svůj nový love brand číslo jedna.

COS, 286 Kč (Brno - Textile house)

A jaký je Váš poslední sekáčový úlovek?


 • Share:

You Might Also Like

6 komentářů

 1. To proužkaté tričko TH je fakt super!

  OdpovědětVymazat
 2. Tak ten rolák mi příjde ultra stylový... Musím do toho Textile housu též někdy zajít ... Pěkní, pěkné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ten svetr COS vypadá opravdu na první pohled příjemně. Jinak jsi šikovná lovkyně, takové dobré značky jako Lauren a Hifliger se jen tak nenajdou.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! ♥ Věř mi, že to chce hodně hledat, ale najít se dají :)) ..jen si teda nemyslím, že by primárním cílem při nakupování v sekáči měly být značky ;)

   Vymazat